Bas Evers

Bas Evers

directeur

Nicole de Jong

Nicole de Jong

management asisstente

Conny Rijnen

Conny Rijnen

IB Montessori Tilburg

Anja Boonman

Anja Boonman

interne begeleider (IB) groep 1/2

Irma van Heijst

Irma van Heijst

interne begeleider (IB) groep 3/4 en 5/6

Jolien Verschuren

Jolien Verschuren

orthopedagoog/ coörd. O.B.T./ coörd. sociale veiligheid

Maartje Ooms

Maartje Ooms

leerlingenbegeleiding

Karen Slangen

Maartje Ooms

leerlingenbegeleiding

Tanja Raaijmakers

Tanja Raaijmakers

taal- en montessoricoach leerkracht groep 7/8

Saskia Vriens

Saskia Vriens

taal- en montessoricoach

“Maud

Maud Lapien

motorische RT vakleerkracht gym

Marian Verschuren

Marian Verschuren

onderwijsassistent groep 1/2

Wendy Mutsaers

Wendy Mutsaers

onderwijsassistent groep 3/4 en 5/6

“Femke

Femke Verlaan

onderwijsassistent groep 3/4 en 5/6

Irene van den Hoven

Irene van den Hoven

onderwijsassistent groep 3/4 en 5/6

Marleen de Visscher

Marleen de Visscher

onderwijsassistent groep 7/8

Stefan Schepens

Stefan Schepens

vakleerkracht gym

Ester van Gorp

Ester van Gorp

vakleerkracht muziek

Frans van den Abbeelen

Frans vd Abbeelen

conciërge

Antoine van Gaal

Antoine van Gaal

conciërge

Jessie van Meel

Jessie van Meel

groep 1/2 A

“Anouk

Anouk Boone

groep 1/2 B

Lieza van Hees

Lieza van Hees

groep 1/2 B

Tanja Brouwers

Tanja Brouwers

groep 1/2 C

Lia Vos” width=

Lia Vos

groep 1/2 C-D

Carole Mutsaers

Carole Mutsaers

groep 1/2 D

Esther Paijmans

Esther Paijmans

groep 1/2 E bouwcoördinator

Yvonne Cox

Yvonne Cox

groep 1/2 E bouwcoördinator

Paula van de Wouw

Paula van de Wouw

groep 1/2 F

Maudy Klerks

Maudy Klerks

groep 1/2 F

Yvonne Haenen

Yvonne Haenen

groep 3/4 A

Esther Moonen

Esther Moonen

groep 3/4 A-F

Mariska Kuipers

Mariska Kuipers

groep 3/4 B

Cheska de Veld

Cheska de Veld

groep 3/4 B vakleerkracht gym

“Marit

Marit Haens

groep 3/4 C

Monique in 't Groen

Monique in ’t Groen

groep 3/4 D

Anita Stolk

Anita Stolk

groep 3/4 E bouwcoördinator met directieondersteuning

Annemarieke Cohen

Annemarieke Cohen

groep 3/4 E

Caroline van Olphen

Caroline van Olphen

groep 3/4 F

Sofie van Eeten

Sofie van Eeten

groep 5/6 A

Niek van Loon

Niek van Loon

groep 5/6 B

Mick Klein

Mick Klein

groep 5/6 B bouwcoördinator met directieondersteuning

Esther van der Veen

Esther van der Veen

groep 5/6 C

Sophie Heijmans

Sophie Heijmans

groep 5/6 D

Lana van Oudheusden

Lana van Oudheusden

groep 5/6 E

“Nikkie

Nikkie Hamers

groep 5/6 E

Steffi de Bont

Steffi de Bont

groep 5/6 F

Laura Bindels

Laura Bindels

groep 5/6 F

Monique Huijbers

Monique Huijbers

groep 7/8 A bouwcoördinator

Betty Siemons

Betty Siemons

groep 7/8 A vakleerkracht gym

Peter Simon

Peter Simon

groep 7/8 B

Tanja Raaijmakers

Tanja Raaijmakers

groep 7/8 B-F

Dorien Schevers

Dorien Schevers

groep 7/8 C

“Lana

Lana Kleijn

groep 7/8 C

Koen Romeijnders

Koen Romeijnders

groep 7/8 D

Marijn Verhoeven

Marijn Verhoeven

groep 7/8 E

Matthijs Baelemans

Mattijs Baelemans

groep 7/8 F